3.8.2017

Postoupili jsme do finále 8 nejlepších závodu první poloviny roku!

Náš partner behej.com chtěl zjistit jaký závod, první poloviny běžecké sezony, nejvíce u běžců zabodoval. Postoupili jsme do finále 8 nejlepších závodu očima závodníků, a to nás moc těší! Děkujeme za Vaši podporu, což vnímáme jako velkou  pochvalu :)

Nyní je plné proudu hlasování pro finálního vítěze - budeme rádi,když nás znovu podpoříte a vyjádříte svůj názor v rozáhlejší anketě.

https://www.behej.com/clanek/12927-anketa-ktery-zavod-prvni-poloviny-roku-byl-pro-vas-ten-nej#comments-anchor

Moc děkujeme!

tým Běžíme na hrad :)Seriál Běžíme na hrad pokračuje po prázdninové pauze  na hradě Veveří v sobotu, 26. 8. 2017

Po úspěšných zastávkách na hradech Točník a Bouzov bude dějištěm třetího dílu letošního seriálu majestátní hrad Veveří, který se tyčí na skalním ostrohu nad brněnskou přehradou. Máte navíc jedinečnou šanci připlout na akci parníkem, to se vám na jiné zastávce při seriálu Běžíme na hrad nepodaří. Brněnská lodní doprava vypravuje své lodě již od 8.30 ráno z Brna Bystrce vždy v intervalech 45 minut.

1.8.2017 Celý článek
Anketa: Který závod první poloviny roku byl pro vás ten NEJ?

Líbil se Vám první letošní závod Běžíme na hrad Točník? Budeme moc rádi, když nás podpoříte v anketě na Běhej.com

20.7.2017 Celý článek
Bouzovské kopce opět zalilo tropické slunce + výsledky ze závodu

Druhý díl letošního seriálu na hradu Bouzov přivítalo o poznání teplejší počasí než před čtrnácti dny na Točníku, kde těžké mraky dokonce hrozily deštěm. Náš předjezdec - biker Martin v průběhu Pětky naměřil při průjezdu polem, po jehož kraji se běželo, teplotu na slunci až 48°C. Všichni účastníci tentokrát v nádherném parku hradu Bouzov a okolních lesích tak prožili opravdu tropický den. Pro běžce na obou odpoledních tratích to byla opravdu náročná prověrka.

5.6.2017 Celý článek
Co jste třeba nevěděli o Bouzově?

Opět přinášíme před druhou zastávkou seriálu Běžíme na hrad Bouzov, oblíbenou rubriku - CO JSTE MOŽNÁ NEVĚDĚLI O HRADU BOUZOV :)

1.6.2017 Celý článek
Běžíme na hrad pokračuje na pohádkovém hradu Bouzov

Po úspěšné premiéře na hradě Točník, s více než 600 registrovanými účastníky, bude dějištěm druhého dílu seriálu Běžíme na hrad romantický hrad Bouzov, oblíbená destinace filmařů, známý zejména z pohádky O princezně Jasněnce a létajícím ševci. V sobotu 3. června na hrad nebudou létat ševci, ale běžci. Registrovaní účastníci mohou mimo jiné využít i zlevněného vstupu na atraktivní hrad. Hrad Bouzov leží v Olomouckém kraji mezi krajskou metropolí Olomouc a městem Mohelnice.

29.5.2017 Celý článek
Rozhovor s vítězem BnH Točník - Ondřejem Jadlovským

Vyzpovídali jsme pro Vás i vítěze Běžíme na hrad Točník na trati 15 km. Ondřej Jadlovský zaběhl v čase 1:03:38 a otevřel letošní úspěchy v sezoně Běžíme na hrad!

25.5.2017 Celý článek
Rozhovor s vítězkou Ditou - BnH Točník 15 km

Přinášíme premiérový rozhovor letošní sezony! Vítězka BnH Točník na trati 15 km - Dita Holan, promluvila o svém běžeckém životě a pocitech ze sobotního závodu Běžíme na hrad Točník!

24.5.2017 Celý článek
Běžíme na hrad Točník - diplomy ke stažení

Zde najdete odkaz pro stažení diplomu ze sobotního BĚŽÍME NA HRAD TOČNÍK! :)

23.5.2017 Celý článek
Seriálový start na Točníku v báječné atmosféře + výsledky ze závodu

Letošní premiérový závod seriálu Běžíme na hrad na Točníku přivítala zatažená obloha, která především ráno hrozila deštěm. Svatý Petr byl nakonec ke všem účastníkům přívětivý a vodu nechal zamknutou v mracích. Relativně chladnější počasí kolem 15°C bylo nakonec ale především pro běžce na odpoledních tratích příjemné.

21.5.2017 Celý článek
Co jste třeba nevěděli o hradu Točník?

Zajímavá rubrika z historie hradů, na které vyběhneme v letošním roce! Děkujeme za zpracování Mírovi Houškovi a třeba Vás potěší dozvědět se pár zajímavostí o historii Točníku :)

18.5.2017 Celý článek
BĚŽÍME NA HRAD TOČNÍK JIŽ V SOBOTU 20. 5. 2017!

Už tento víkend - 20. 5. 2017 zboříme hradby Točníku ve Středočkém kraji! Krásy křivoklátských lesů jsou tím pravým místem pro běžecké tratě na 5 km a 15 km.

15.5.2017 Celý článek
Pomáháme během - SOS DĚTSKÉ VESNIČKY

Nově jsme pro Vás připravili krásnou spolupráci SOS dětskými vesničkami, kdy Vy sami přispějete svým během na pomoc ohroženým dětem. Za každý odběhnutí kilometr v našem seriálu - odvedeme 1 Kč na účet SOS dětské vesničky. Během se dá i pomáhat a to nás obrovsky těší!

10.5.2017 Celý článek
Trať s nádechem středověku – Čtvrtkilák v brnění

Také jste již někdy přemýšleli, jak že to ve středověku ti borci vlastně dělali, když celý den trávili v brnění, běhali po bitevním poli a ještě v tom museli válčit? Kdo ví, jak často ho sundávali na noc.

27.4.2017 Celý článek
Seriál Běžíme na hrad startuje na Točníku!

Běžecký krosový seriál Běžíme na hrad vstoupí do 4. ročníku v sobotu 20. května na hradě Točník, který leží poblíž dálnice D5 mezi Prahou a Plzní. Ještě stále probíhá levnější startovné při registraci a úhradě do 20. 4. 2017! Navíc ještě soutěž o 3 značková trička Kilpi :)

31.3.2017 Celý článek
Zveřejnili jsme startovní listiny

Zveřejnili jsme startovní listiny na všech pět hradů v letošní sezoně. Dozvíte se v nich mimojiné, zda dorazila v pořádku Vaše platba za startovné! :)

14.3.2017 Celý článek
U nás závodí celá rodina!

Ať už jste závodník, co každý víkend objíždí závody po celé ČR, zatímco rodina čeká doma - stále se se snažíte skloubit rodinu, koničky, sport. Nebo jste s celou rodinou doma a hledáte nové výzvy a možnosti, jak aktivně strávit den společně. U nás najdete odpovědi, jak s celou rodinou vyrazit do krásné přírody a rozrazit hradby českých hradů!

8.3.2017 Celý článek
Prodloužili jsme zlevněné startovné

Chceme Vám udělat radost, a proto prodlužujeme zlevněné startovné do 7. 3. 2017! Tak se těšte s námi a vyběhněte třeba na všech pět hradů po celé České republice!

26.2.2017 Celý článek
Registrace spuštěny!

Registrace jsou spuštěny! Přihlašte se a uhraďte startovné do 28. 2. 2017 za výrazně levnější cenu.

9.2.2017 Celý článek
BnH 2017

Termíny, pro letošní sezonu 2017, jsou na světě! Čeká nás 5 zastávek na českých hradech napříč celou republikou! Opět se můžete těšit na bohatý doprovodný program, Pohádkovou cestu, soutěžní kvíz Tajemství hradu a řadu dalšího. Pokud budete chtít pouze závodit bez doprovodných aktivit, tak si u nás také přijdete na své - je to zkrátka pouze na Vás! :)

16.1.2017 Celý článek
PF 2017

Termíny pro letošní sezonu zveřejníme do konce ledna. Finalizujeme termíny na konkrétních hradech s kastelány.

29.12.2016 Celý článek
Rozhovor s Michalem Kučerou , celkovým vítězem seriálu na 15km trati

Přinášíme Vám rozhovor s Michalem Kučerou - závodníkem, který startoval společně se svou rodinou na všech 5hradech v seriálu Běžíme na hrad 2016 na trati 15 km. Michale, děkujeme za Vaši přízeň a nadšení do zdolávání hradeb hradů po celé České republice. Těšíme se na Vás v nadcházející sezoně BnH 2017!

30.11.2016 Celý článek