chybi text

LifeInline Team již třetím rokem organizuje seriál běžeckých závodů Běžíme na hrad, který propojuje zábavu, kulturu a sport. Již 13. rokem také připravuje seriál LifeInLine Tour, který je určen pro pro všechny vyznavače inline bruslení. Tým je složen z celoživotních aktivních sportovců, jejichž rozptyl aktivit je hodně široký a vedle inline bruslení zahrnuje i triatlon, cyklistiku (dnes zejména MTB), běhy na dlouhých tratích, běhy na lyžích, vodácké sporty, fotbal, tenis, floorbal atd.

Základ týmu vzniknul už před více než dvaceti lety při organizování Carlsbad Triathlonu. Tento závod se podařilo vyšlechtit přes Český, Evropský i Světový pohár k dvěma pořadatelstvím mistrovství Evropy. Tým je postupně doplňován novými mladými lidmi – věkový rozptyl 21 až 61 let.

Hlavou týmu je Martin Plecitý, bývalý reprezentant Československa v triatlonu a duatlonu. Základní tým nyní tvoří: Vilém „Wilda“ Schubert, Květka Schubertová, Lenka Aulická, Oldřich Dvořák, Josef Novotný, Michal Švejda, André Pomp a Jindra Kolář. Dlouhodobě s týmem spolupracují v Brně „Balkánec Vlastík“, v Ostravě Iva s Petrem a další…

Seriál Běžíme na hrad zastřešuje společnost Trikam s.r.o.

O nás
Neseďte na gauči, neplácejte nohama o asfalt a pojďte se proběhnout také mimo město v pořádné přírodě, lesem, po loukách. A vezměte s sebou i děti, protože ty si to užijí stejně jako vy.
Běžíme na hrad

Chcete být součástí našeho týmu, užít si zábavu, naučit se něco nového a být ve sportovním prostředí? Máte možnost zúčastnit se jako brigádník libovolného počtu závodů Běžíme na hrad. Na výběr máme několik pracovních pozic, tak nás neváhejte kontaktovat na náš email info@bezimenahrad.cz

 

Těšíme se na Vás!

ČSOB na zdraví
Hypoteční banka
Kilpi
Běhej.com
Hitrádio
PJ Card