15.2.2018

Registrace spuštěny! Akční startovné prodlouženo.

Registrace ke všem závodům seriálu už běží v plném proudu a ten kdo si s přihlášením a platbou startovného pospíší do 19. 3., má možnost se registrovat za zvýhodněnou cenu. Stejně tak je možné zakoupit i permanentku buď na celý seriál, či si zvolit jinou kombinaci. Registrovat se můžete online zde na našem webu, kde naleznete i veškeré aktuální informace k jednotlivým závodům. Ti, co se registrují na jednotlivých hradech mezi 250 prvními účastníky na Pětce nebo Patnáctce, získají navíc v rámci startovního balíčku seriálové tričko.

V rámci 5. ročníku seriálu Běžíme na Hrad jsme pro vás zprovoznili nový systém s množstvím výhod, zjednodušení a technologických vychytávek.

V registracích tak přibyde např. pružnější evidence plateb a online startovní listiny. Před zahájením přihlášky si Vás systém zaregistruje (nebo převezme Vaše údaje z Facebooku či Googlu). Po této registraci můžete registrovat sebe i svou rodinu, kolegy atd.

Na jednotlivé závody se přihlásíte klepnutím na Přihlášku v termínové listině. Následně potvrdíte objednávku a vyberete způsob platby (zatím převodem, ale brzo další) a do vašeho e-mailu obdržíte výzvu k platbě.

Permanentky jsou letos kromě celého seriálu k mání také pro 4, 3 i jen 2 závody a prodávají se v E-shopu. Před nákupem permanentky je třeba se zaregistrovat ke všem plánovaným závodům. Jednotlivé závody pak neplatíte, ale budou evidovány jako placené po úhradě permanentky.

Novinkou je také dětská permanentka. Ta je pouze ve 2 verzích: při supervčasné platbě za 175, jinak za 200 Kč a platí vždy pro všech 5 hradů.

Pro ty z Vás, kteří nás ještě neznají běžecký seriál Běžíme na hrad letos vstoupí do 5. ročníku, v kterém má pro Vás připraveno pět zastávek na českých a moravských hradech. Přijď si zaběhat, pokořit hradby, navštívit hrad a hlavně  zažít spoustu legrace s celou rodinou letos i ty! Seriál začíná na jaře prvním závodem Běžíme na hrad Točník 12. 5., pokračuje 2. 6. na hradě Bouzov a 23. 6. na Kunětické hoře. Po prázdninové pauze se opět setkáme 22. 9. na hradě Loket a celé hradní dobrodružství bude završeno 6. 10. na hradě Veveří.

Běžíme na hrad nabízí velmi atraktivní závodní tratě v krásné přírodě s impozantními výhledy, kterým povětšinou dominuje samotný hrad. Tratě vedou po lesních a polních cestách v kombinaci s občasnými asfaltovými úseky. Profily tratí jsou různorodé. Tratě některých hradů jsou spíše kopcovitější s větším stoupáním, zatímco jiné charakterizuje rovinatější profil. Závěrečnému stoupání a zaslouženému proběhnutí cílovou branou na hradě se však nikdo nevyhne!

Seriál je koncipován tak, aby si na své přišli běžci všech výkonnostních i věkových kategorií. Zaběhat si s námi může opravdu každý a to i ti nejmenší. Běžecké tratě zakončené u bran hradu nabízí hned několik tras na výběr. Pro dospělé a mládežníky (10 - 15let) je připraven závod na 5 km "Pětka", pro dospělé a juniory (16+)  závod na 15 km "Patnáctka" a pro vaše ratolesti jsou tu Dětské závody, kde mohou závodit děti od 3 do 15 let. Závody pro děti jsou připraveny v různých délkách odpovídající aktuálnímu věku dětí (100m, 300m, 600m a 1200m). 

Seriál Běžíme na hrad stírá časté dilema, jestli běžet závod nebo strávit víkend s rodinou a v tom je do jisté míry unikátní. Program je připraven tak, aby si den plný zábavy užili jak běžci, děti tak i ti, kteří neběhají, ale svého rodinného závodníka jenom doprovázejí. Kromě běžeckých závodů můžete navštívit hrad či si užít bohatý doprovodný program v zázemí závodu: kvíz Tajemství hradu, Pohádková cesta, dětské soutěže od našich partnerů, šermířská vystoupení či si okusit, jaké to asi bylo být rytířem a “zaběhnout“ si ČTVRTKILÁK v brnění. 

Během jednotlivých závodů seriálu sbíráte za dosažené výsledky body, které se započítávají do celoroční soutěže. Dále ve spolupráci s partnerem Hypoteční bankou je připravena týmová soutěž – Rodinný běh Hypoteční banky, kterého se můžete zúčastnit závodíte-li jako rodina (jeden z členů rodiny musí být mladší 15 let - rozhoduje rok, nikoliv datum narození). Vyhrává ta rodina, která dosáhne nejmenšího součtu pořadí tří nejlepších umístění nezávisle na délce trati. Pokud dosáhnou rodinné týmy stejného výsledku, rozhoduje o pořadí lepší výsledek nejmladšího člena týmu.

A to s novinkami pro letošní sezonu nekončíme! Další zprávy, aktuální informace či soutěže o startovné zdarma můžete průběžně sledovat buď zde na našem webu, facebookovém profilu: https://www.facebook.com/bezimenahrad/ či na instagramu: https://www.instagram.com/bezimenahrad/ .

Registrace už frčí, tak to nepropásni a na viděnou na Točníku!

Hlavním mediálním partnerem je časopis a web www.behej.com


Váš tým Běžíme na hrad