9.5.2018

Zážitek z báječného dne na Točníku a hromada skělých cen!

Běžecký den s cílem na hradě Točníku má pro vás připraveno několik tras na výběr; závod na 5 km, tzv. Pětku a závod na 15 km, tzv. Patnáctku. Velmi oblíbené dětské závody čekají na vaše ratolesti, děti v různých věkových kategoriích. Rozděleny podle věku budou závodit na tratích v délkách 100, 300, 600 a 1200 m v blízkém okolí registrace a zázemí závodů.

Registrace a prezence začínají v 9:30 hod. na fotbalovém hřišti v obci Točník v podhradí, kde je připraven od 10 hodin bohatý program pro děti (Pohádková cesta) a pro všechny registrované pak i soutěžní kvíz Tajemství hradu s hodnotnými cenami. Doporučujeme se k prezenci dostavit alespoň hodinu před začátkem vybraného závodu.

Kromě hlavní ceny, v podobě zážitku z báječného dne, jsme si pro vás připravili hromadu dalších cen...

Mezi „hromadou“ najdete ceny od partnera Hypoteční banky, jako jsou rodinné vstupenky do Aquapalace Praha či rodinné vstupenky do science center:Techmánie Plzeň, VIDA! Brno, Svět techniky Ostrava či iQLANDIA Liberec. Hypoteční banka pro vás také připravila spoustu dalších cen jako jsou powerbanky, láhve, omalovánky pro nejmenší apod.

Kromě veselého maskota Soba Kilpiho v zázemí závodu na vás čeká stánek partnera Kilpi, kde si budete moci koupit vybrané produkty se slevou 20 %. V zázemí se mimo jiné budete moci „poradit o svých chodidlech“ s novým partnerem naBOSo, který je prodejcem s největším výběrem bosých bot v Čechách. Kromě cen pro vítěze, na všechny účastníky čeká sleva 10 % na nákup zmiňovaných bosých bot.

Všem účastníkům je také poskytnuta 25% sleva na nákup v eshopu TEMPISH.COM...stačí jen při nákupu zadat slevový kód XQR762VH. Kromě vítězných cen jako jsou poukazy na nákup se slevou 50 %, jsou pro vás připraveny dárky v podobě např. sportovního vybavení, fotbalových míčů či longboardu/koloběžky.

O sladké potěšení pro každého účastníka při prezenci před startem závodů se postará Odkolek, díky kterému bude i na ty nejrychlejší čekat sladká tečka v cíli.Časový program Běžíme na hrad Točník:

9:30     začínají registrace závodníků

10:00   start Pohádkové cesty

11:00   start Dětských závodů – 100 m

11:15   start závodu na 300 m

11:30   start závodu na 600 m

11:45   start závodu na 1200 m

Po doběhnutí všech kategorií vyhlášení Dětských závodů

13:00   start PĚTKY

14:30  start PATNÁCTKY


16:00   konec Pohádkové cesty

16:30   vyhlášení odpoledních závodů

 

Registrovat se je stále možné předem online, tak nečekejte až do soboty, ať si místo stání ve frontě můžete užít zbylý program dne.

 

Těšíme se na společné zdolání hradeb Točníku v sobotu 12. 5. 2018!

Tým Běžíme na hrad :)