25.5.2018

Běháte a tím pomáháte SOS vesničkám i Michalovi. Děkujeme!

Nechceme zůstat stranou a "jen" pořádat náš seriál. Chceme, aby akce měla trošku širší rozměr a pomáhala potřebným. Proto jsme se už na začátku rozhodli, že s vaší pomocí podpoříme SOS vesničky a taky mladého muže Michala, který miluje sport a potřebuje nový vozík.

 

Jak to funguje? Jednoduše! Za každý vámi uběhnutý kilometr v rámci seriálu Běžíme na hrad poukážeme příspěvek jedné koruny na konto SOS dětské vesničky. Stejnou částku přidá i Hypoteční banka po skončení celého seriálu. Jen teď na Točníku jste "vyběhali" na SOS dětské vesničky více jak 4000 korun. Takže pomáháte i vy a my jsme vám za to vděčni. Samy děti z SOS dětských vesniček se i účastní závodů, tak jim příště můžete zafandit a třeba si s nimi i popovídat.

 

Další součástí seriálu Běžíme na hrad je i charitativní program "Na zdraví" pod záštitou Československé obchodní banky. V rámci tohoto projektu má každý, kdo navštíví ČSOB zónu, možnost přispět svým aktivním pohybem a přeměnit jej v dobrý skutek. Pod dohledem profesionálních trenérů z OnlineFitness si mohou návštěvníci vyzkoušet kolik dřepů, kliků nebo sed-lehů zvládnou udělat za dvě minuty.

 

Výtěžek z akce poputuje na projekt Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové. Jak je uvedeno výše, letos pomáháme 31letému Michalovi, který potřebuje nový vozíček. Hned na Točníku jsme díky vám vybrali přes 5000 korun.

 

Věříme, že budeme společně úspěšní i na dalších hradech, protože  celková částka, kterou se budou snažit organizátoři vybrat, je 50 000 korun. U stánku ČSOB si mimochodem přijdou na své i děti, které si budou moci vyzkoušet některou z kreativních dílen a odnést si domů i vzpomínku, již si sami vytvoří.

 

Petr Pravda